Szukaj
akumulatora
Znajdź
sprzedawcę

Inteligentne technologie, serwisy i wsparcie dla Twojego biznesu

Produkty marki VARTA® oznaczają nie tylko jakość i niezawodność, na których możesz polegać. Dzięki niej możesz także czerpać korzyści z wiodących w naszej branży usług. Oferujemy je wszystkim, którzy kupują, sprzedają lub montują którykolwiek z naszych produktów.

Program VARTA Start-Stop Service Program (VSSP) pomaga autoserwisom i hurtownikom sprostać wyzwaniu Start-Stop, by mogli z powodzeniem funkcjonować na dynamicznie rozwijającym się rynku tej nowej technologii.

 

Nasza inicjatywa ecosteps uwrażliwia autoserwisy na problem ochrony środowiska, zapewniając im jednocześnie wymierne korzyści finansowe. A nasz najlepszy w swojej klasie serwis HCV Fleet Service dostarcza odpowiedniego wsparcia kierowcom samochodów ciężarowych, by ci mogli skutecznie redukować całkowite koszty utrzymania floty.

Stworzyliśmy także rewolucyjną strefę sprzedaży VARTA PowerZone, zaprojektowaną z myślą o prezentacji całego naszego asortymentu; znajdziesz tam również porady ekspertów na temat poszczególnych produktów.
Serwis VARTA Start-Stop
VARTA Start-Stop Service Program (VSSP) został stworzony z myślą o wspieraniu niezależnych autoserwisów. Jest to kompleksowy program, który dostarcza wszystkiego, czego Twój biznes potrzebuje do przeprowadzenia profesjonalnego montażu i wymiany akumulatorów Start-Stop.
Dowiedz się więcej
VARTA HCV Fleet Service
Johnson Controls pomaga menadżerom flot w rozwijaniu ich biznesu i ciągłym polepszaniu usług dla klientów. Pomagamy na przykład w ten sposób, że oferujemy redukcję kosztów paliwa i eksploatacji oraz minimalizujemy koszty przestojów. Kluczem do tego jest wybór właściwego akumulatora VARTA.
Dowiedz się więcej
ecosteps®
ecosteps to odpowiedzialny i niezawodny sposób na recycling akumulatorów. Nasza inicjatywa o zasięgu europejskim została stworzony z myślą o właściwej utylizacji i recyclingu zużytych akumulatorów samochodowych. Możesz być spokojny wiedząc, że cały kwas z Twojego akumulatora został poddany recyclingowi przy zachowaniu wszelkich wymogów prawnych.
Dowiedz się więcej
VARTA PowerZone
VARTA PowerZone to rodzaj hurtowni, oferującej każdy rodzaj akumulatora, wszystko z jednej ręki. W tej nowej strefie sprzedaży znajdziesz szybko idealny akumulator zastępczy lub będziesz mógł skorzystać z możliwości diagnostyki.
Dowiedz się więcej
VARTA® PROMOTIVE EFB

Marka VARTA® wzdobywa
nagrodę zanajlepszy
akumulator do
samochodów ciężarowych.

Twój akumulator. Twój styl życia.

Testuj każdy Akumulator