Szukaj
akumulatora
Znajdź
sprzedawcę

ecosteps® to odpowiedzialny i niezawodny sposób na recycling akumulatorów

ecosteps to program recyclingowy wdrożony przez Johnson Controls, w ramach którego certyfikowani sprzedawcy oraz autoserwisy prowadzą profesjonalny recycling przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Zwrot zużytego akumulatora do jednego z tysięcy punktów zbiórki w całej Europie to tylko pierwszy krok.

Zużyte akumulatory są bezpośrednio włączane do efektywnego procesu recyclingowego, przeprowadzanego w najwyższych standardach ekologicznych. Proces recyclingu Johnson Controls czyli ecosteps “zamyka” recyclingową “pętlę” przerabiając zużyte akumulatory na nowe, co obniża eksploatację zasobów naturalnych i chroni środowisko.

Ecosteps_RecyclingProcess.jpg

Dla autoserwisów i hurtowników: lepszy sposób na recycling akumulatorów

Dzięki naszej inicjatywie ecosteps w prosty sposób zaakcentujesz swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, spełniając przy tym wymogi prawne. Kiedy się zarejestrujesz, do Twoich obowiązków należeć będzie tylko magazynowanie zużytych akumulatorów, które wymieniłeś na nowe. My je odbierzemy podczas następnej dostawy, a następnie poddamy bezpiecznemu i odpowiedzialnemu recyclingowi. Każdy zużyty w Twojej firmie akumulator, który nam zwrócisz, pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. A to dlatego, że zbierając punkty obniżasz koszty zakupu nowych akumulatorów VARTA®.

VARTA® PROMOTIVE EFB

Marka VARTA® wzdobywa
nagrodę zanajlepszy
akumulator do
samochodów ciężarowych.

Twój akumulator. Twój styl życia.

Testuj każdy Akumulator