Szukaj
akumulatora
Znajdź
sprzedawcę

Technologia akumulatorów

Wybierając produkt VARTA® możesz zaufać doświadczeniu światowego lidera w innowacji w dziedzinie akumulatorów. Akumulatory  są siłą napędową innowacji w zakresie oszczędności paliwa, takich jak silniki z funkcją Start-Stop, w których zaufanie pokładają czołowi producenci samochodów. Możesz jeździć pewnie, wiedząc, że każdy akumulator  jest produkowany w Niemczech lub na terenie Europy zgodnie z najsurowszymi standardami.

 

Od opatentowanej technologii kratki PowerFrame® po zaawansowane akumulatory Silver Dynamic AGM i Blue Dynamic EFB, nasze akumulatorów montowane są   w milionach samochodów, motocykli i kamperów na całym świecie.

Dowiedz się, dlaczego producenci wybierają właśnie nas

Automotive Start-Stop Akumulatory do pojazdów użytkowychAkumulatory do motocykli Rekreacja
Tab_Automotive_275x100.jpg  

Automotive

Nasza popularna gama Dynamic Trio zapewnia niezrównaną niezawodność i moc. Jest to efekt wykorzystania wyjątkowych technologii, takich jak odpowiednia konstrukcja kratki oraz technologie AGM i EFB.

Poznaj technologię

Tab_StartStop_275x200.jpg  

Start-Stop

Przewiduje się, że do roku 2015 około 70% wszystkich nowo wyprodukowanych pojazdów, niezależnie od segmentu i klasy, będzie wyposażonych w funkcję Start-Stop. Akumulatory Silver Dynamic AGM i Blue Dynamic EFB wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie w celu zaspokajania wysokich wymagań energetycznych pojazdów z zaawansowanymi i podstawowymi systemami Start-Stop. Akumulatory Silver Dynamic AGM i Blue Dynamic EFB zapewniają najwyższy poziom niezawodności i trwałości.

Poznaj technologię

Batteries_CommercialVehicle_285x160.jpg  

Akumulatory do pojazdów użytkowych

Właściwa technologia może pomóc zredukować Total Cost of Ownership, czyli całkowity koszt użytkowania, przynosząc znaczące oszczędności w sektorze flot. Takie rozwiązania znajdziesz w ofercie produktów VARTA Promotive stworzonej w szczególności dla ciężkich pojazdów użytkowych, od najmniejszych traktorów po największe samochody ciężarowe i przyczepy.

ZOBACZ, ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ
Oblicz swoje oszczędności
Poznaj tę technologię
Batteries_Powersports_275x235.jpg  

Akumulatory do motocykli

Poznaj supernowoczesną technologię w naszej szerokiej ofercie akumulatorów VARTA , stworzonych dla motocykli, skuterów wodnych oraz śnieżnych...

Poznaj tę technologię

Batteries_LeisureIndustrial_275x235.jpg  

Rekreacja

Czy podróżujesz przyczepą kempingową, motorówką czy jachtem, VARTA® oferuje technologie o wysokiej wydajności, na których możesz polegać bez względu na pokonywaną odległość. Sprawdź, dlaczego nasza zaawansowana technologia AGM oraz sprawdzone i profesjonalne technologie kwasowo-ołowiowe, zapewnią Ci komfort podróży.

Poznaj tę technologię

VARTA® PROMOTIVE EFB

Marka VARTA® wzdobywa
nagrodę zanajlepszy
akumulator do
samochodów ciężarowych.

Twój akumulator. Twój styl życia.

Testuj każdy Akumulator