Szukaj
akumulatora
Znajdź
sprzedawcę
PowerFrame_Grid_250x225.jpg

Technologia kratki ® 

Marka VARTA® to innowacje, dające wiele korzyści. Opatentowana technologia produkcji kratki  PowerFrame ® charakteryzuje się wyższą trwałością i bezpieczeństwem w porównaniu do konwencjonalnych kratek oraz jest do 66% bardziej wytrzymała niż inne konstrukcje. Ponadto przepływ energii jest do 70% wyższy, co zapewnia niezrównaną wydajność. Dzięki temu każdy akumulator  jest niezwykle wytrzymały.

Zwiększoną wydajność uzyskuje się w procesie produkcji, wykorzystuje on 20% mniej energii i powoduje o 20% mniejszą emisję gazów cieplarnianych, zapewniając zrównoważony rozwój.

Podsumowując , akumulator ma zapewniać wyjątkowe osiągi przez cały długi okres eksploatacji.

Poznaj technologię

AGM_Tech_250x225.jpgZaawansowana technologia AGM

Wybierz akumulator AGM — najlepszy z najlepszych. Akumulator AGM z najnowocześniejszą technologią Absorbent Glass Mat przystosowany jest do zasilania najbardziej wymagających pojazdów. Akumulator AGM jest bezpieczny i szczelny, nawet w przypadku uszkodzenia. Technologia AGM zapewnia trzykrotnie dłuższą wytrzymałość w porównaniu do akumulatorów konwencjonalnych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie do zaawansowanych systemów Start-Stop wymagających szybkiego ładowania akumulatora energią pochodząca z hamowania.

Poznaj technologię

 

 

EFB_Tech_250x225.jpgUlepszona technologia EFB 

Technologia EFB (Enhanced Flooded Battery) to niezwykłe akumulatory do pojazdów o nieprzeciętnym zapotrzebowaniu na energię- tych intensywnie eksploatowanych, mających bogate wyposażenie oraz akcesoria czy też posiadających system Start – Stop z funkcją odzyskiwania energii hamowania.

Akumulatory EFB charakteryzują się dwukrotnie dłuższą trwałością w porównaniu do akumulatorów konwencjonalnych, zapewniając niezawodność i pewność.

Poznaj technologię