Szukaj
akumulatora
Znajdź
sprzedawcę

Zaufanie do marki®

Dokądkolwiek prowadzi Cię droga, z akumulatorami VARTA zawsze dojedziesz do celu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój pierwszy samochód, posiadasz pojazd z systemem Start-Stop czy też jeździsz bogato wyposażonym samochodem o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, akumulatory Black, Blue i Silver z gamy Dynamic Trio zapewniają moc, której potrzebujesz.

Nasze produkty można montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt kunsztu i dbałości naszych inżynierów. Akumulatory zapewniają dłuższą żywotność, mniejszą korozję i niższe koszty eksploatacji - cechy te znajdziesz we wszystkich naszych produktach od zaawansowanej linii Start-Stop po profesjonalne produkty do zastosowań motorowodnych. Wybierając markę VARTA, zyskujesz najwyższą jakość i nowoczesną technologię.

Innowacja – Innowacyjne akumulatory pozwalają na oszczędności paliwa, w samochodach z funkcją Start-Stop. Wyprodukowane przy 20% mniejszej emisji gazów cieplarnianych zapewniają nie tylko pewny rozruch silnika, ale także skutecznie zmniejszają zużycie paliwa

Doświadczenie klasy premiumZabierz swój samochód do warsztatu posiadającego certyfikat VSSP, aby przekonać się, jak wygląda wymiana akumulatora na najwyższym poziomie. Dodatkowo program serwisowy VSSP gwarantuje pomoc drogową.

Bogata historiaMarka może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat. Akumulatory są montowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

johnson-controls.pngWspierane przez światowego lidera rynku

Siłą napędową akumulatorów VARTA jest Johnson Controls Power Solutions – światowy lider w produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych oraz nowoczesnych – do pojazdów konwencjonalnych i z technologią Start-Stop o napędzie hybrydowym lub elektrycznym. Koncern ten jest również pierwszą firmą produkującą na masową skalę akumulatory litowo-jonowe dla pojazdów o napędzie hybrydowym. Na naszych innowacyjnych produktach polegają dziś miliony ludzi na całym świecie.

Dowiedz się więcej