Dawna reklama akumulatora VARTA® w kolorze żółtym i niebieskim

Zaufanie do marki®

Dokądkolwiek prowadzi Cię droga, z akumulatorami VARTA® zawsze dojedziesz do celu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój pierwszy samochód, posiadasz pojazd z systemem Start-Stop czy też jeździsz bogato wyposażonym samochodem o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, akumulatory Black, Blue i Silver z gamy Dynamic Trio zapewniają moc, której potrzebujesz.

Nasze produkty montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt ciężkiej pracy naszych inżynierów. Akumulatory zapewniają długą żywotność i niskie koszty eksploatacji - cechy te znajdziesz we wszystkich naszych produktach od zaawansowanej linii Start-Stop po profesjonalne produkty do zastosowań motorowodnych. Wybierając markę VARTA, zyskujesz najwyższą jakość i nowoczesną technologię.

Innowacja – innowacyjne akumulatory pozwalają na oszczędności paliwa w samochodach z funkcją Start-Stop. Wyprodukowane przy 20% mniejszej emisji gazów cieplarnianych zapewniają nie tylko pewny rozruch silnika, ale także skutecznie zmniejszają zużycie paliwa.

Wysoki poziom usług – odwiedź warsztat współpracujący z marką VARTA®, aby uzyskać usługę wymiany akumulatora na najwyższym poziomie.

Bogata historia – marka może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat. Akumulatory są montowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

Wspierane przez światowego lidera rynku

Siłą napędową marki VARTA® jest Johnson Controls Power Solutions – światowy lider w produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów konwencjonalnych i z technologią Start-Stop o napędzie hybrydowym lub elektrycznym. Koncern ten jest również pierwszą firmą produkującą na masową skalę akumulatory litowo-jonowe dla pojazdów o napędzie hybrydowym. Na naszych innowacyjnych produktach polegają dziś miliony ludzi na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Wyszukiwarka akumulatorów VARTA®

Wyszukiwarka punktów sprzedaży VARTA®

Znajdź inne punkty sprzedaży