Dawna reklama akumulatora VARTA® w kolorze żółtym i niebieskim

Zaufanie do marki®

Dokądkolwiek prowadzi Cię droga, z akumulatorami VARTA® zawsze dojedziesz do celu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój pierwszy samochód, posiadasz pojazd z systemem Start-Stop czy też jeździsz bogato wyposażonym samochodem o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, akumulatory Black, Blue i Silver z gamy Dynamic Trio zapewniają moc, której potrzebujesz.

Nasze produkty montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt ciężkiej pracy naszych inżynierów. Akumulatory zapewniają długą żywotność i niskie koszty eksploatacji - cechy te znajdziesz we wszystkich naszych produktach od zaawansowanej linii Start-Stop po profesjonalne produkty do zastosowań motorowodnych. Wybierając markę VARTA, zyskujesz najwyższą jakość i nowoczesną technologię.

Innowacja – innowacyjne akumulatory pozwalają na oszczędności paliwa w samochodach z funkcją Start-Stop. Wyprodukowane przy 20% mniejszej emisji gazów cieplarnianych zapewniają nie tylko pewny rozruch silnika, ale także skutecznie zmniejszają zużycie paliwa.

Wysoki poziom usług – odwiedź warsztat współpracujący z marką VARTA®, aby uzyskać usługę wymiany akumulatora na najwyższym poziomie.

Bogata historia – marka może poszczycić się historią sięgającą ponad 130 lat. Akumulatory są montowane fabrycznie przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

Wspierane przez światowego lidera rynku

Siłą napędową marki VARTA® jest Clarios, dawniej Johnson Controls Power Solutions – światowy lider w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu energii. Ponad 16 000 naszych pracowników opracowuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjne technologie akumulatorowe do każdego typu pojazdu. Technologie, które zapewniają zrównoważoną i innowacyjną wydajność, a tym samym niezawodność, bezpieczeństwo i komfort w życiu codziennym. Dodajemy wartość do każdego ogniwa w łańcuchu dostaw, włączając się w rozwój społeczności oraz ekologii.

Dowiedz się więcej

Wyszukiwarka akumulatorów VARTA®


Jeżeli jesteś warsztatem lub prowadzisz firmę zajmującą się akumulatorami zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w VARTA Partner Portal.

Wyszukiwarka punktów sprzedaży VARTA®

Znajdź inne punkty sprzedaży