Szukaj
akumulatora
Znajdź
sprzedawcę

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Johnson Controls jest wiodącym przedsiębiorstwem, jeśli chodzi o rozwój inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem. Nasze stanowisko wobec ochrony środowiska, którego dowodzimy redukując odpady czy stosując inne zrównoważone praktyki produkcyjne od początku było ważną częścią strategii naszej firmy.
Dzisiaj zaangażowanie leży u podstaw programu ecosteps®, który został stworzony z myślą o utylizacji i recyclingu zużytych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Nieustannie troszczymy się o to, by możliwie zminimalizować naszą ingerencję w środowisko, ulepszając maszyny, na których pracujemy, wspierając zasady zrównoważonego rozwoju wewnątrz całego łańcucha sprzedażowego oraz korzystając z zasobów naturalnych w sposób odpowiedzialny.

Zrównoważony rozwój
Nasze zaangażowanie w innowacyjne technologie wykracza daleko poza dostarczanie energii pojazdom . Chodzi nam o technologię, która byłaby jeszcze bardziej efektywna i wydajna, pozwalała na jeszcze większą oszczędność energii oraz jeszcze bardziej służyła ochronie środowiska – wszystko to czynimy z myślą o przyszłych pokoleniach.
Dowiedz się więcej
Recykling
Innowacyjny i technologicznie zaawansowany proces produkcji oznacza, że ołów z każdego akumulatora samochodowego marki VARTA jest w 99% poddawany recyklingowi. Więc za każdym razem, gdy kupujesz któryś z naszych produktów, możesz być pewien, że pomagasz chronić cenne zasoby, jednocześnie profitując z korzyści, jakich dostarcza proces recyklingu.
Dowiedz się więcej
ecosteps®
Nasz efektywny program recyklingowy ecosteps to ważny krok w kierunku odpowiedzialnej eksploatacji zasobów naturalnych i ochrony środowiska. Wprowadzany jest on dzisiaj w całej Europie.
Dowiedz się więcej
VARTA® PROMOTIVE EFB

Marka VARTA® wzdobywa
nagrodę zanajlepszy
akumulator do
samochodów ciężarowych.

Twój akumulator. Twój styl życia.

Testuj każdy Akumulator