Impressum

Clarios Germany GmbH & Co KG
Am Leineufer 51
30419 Hanower
Niemcy
Telefon: +49 (0) 511/975-0
Kontakt: info.emea@varta-automotive.com

Adres siedziby: Hanower
Numer rejestracyjny: Hanower HRA 205413
Numer identyfikacji podatkowej: DE 115 647 997

Partner odpowiedzialny w nieograniczonym zakresie: Clarios Germany Holding GmbH
Adres siedziby: Hanower
Numer rejestracyjny: Hanower HRB 218503
Zarząd: Dr. Werner Benade, Bettina Koback, Dr. Christian Rosenkranz

Wydawca odpowiedzialny: Julia Gramse
Telefon: +49 (0) 511/975-0

Webdesign, koncepcja i produkcja

Americaneagle.com

2600 S. River Road

Des Planies, IL 60018, USA

Kontakt: scott.zachry@americaneagle.com

Komisja Europejska oferuje konsumentom możliwość internetowego rozstrzygania sporów (ODR) za pośrednictwem jednej z platform online. Platforma ta jest dostępna za pomocą zewnętrznego łącza http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Nie mamy obowiązku udziału w postępowaniach rozstrzygających przed komisją pojednawczą, dlatego też nie jesteśmy w stanie zaproponować udziału w takich postępowaniach.

Ograniczenie odpowiedzialności

Przy projektowaniu niniejszej witryny dołożono wszelkich starań, aby zamieścić w niej aktualne informacje, jednakże mogą wystąpić przypadkowe błędy w informacjach. Clarios Germany GmbH & Co. KG w szczególności zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za błędy typograficzne, a także za dokładność, pełność i terminowość informacji publikowanych na stronach internetowych firmy. Informacje i dane udostępniane na serwerach Clarios mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Usługi, informacje i dane są udostępniane w witrynie Clarios w stanie takim, w jakim są, bez żadnych gwarancji.

W zakresie łączy lub odniesień do witryn internetowych osób trzecich, prezentowanych w witrynie Clarios, Clarios nie ponosi żadnej odpowiedzialności za żadne informacje, komunikaty ani materiały dostępne w takich witrynach ani za pośrednictwem udostępnianych w nich łączy. Wyraźnie oświadczamy, że niekoniecznie zgadzamy się z materiałami i/lub opiniami osób trzecich publikowanymi w witrynach, do których łącza udostępniamy.

Korzystając ze stron internetowych Clarios, użytkownik bierze na siebie całe związane z tym ryzyko, w tym również ryzyko uszkodzenia komputera, oprogramowania lub danych przez wirusy, oprogramowanie lub inne pliki, które mogą być przesyłane lub aktywowane za pośrednictwem strony internetowej Clarios lub poprzez dostęp użytkownika do niej. Clarios w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody bezpośrednie, pośrednie, szczególne, przypadkowe i wynikowe, w tym między innymi za straty przychodów lub zysków, wynikające lub w jakikolwiek sposób związane z korzystaniem lub niewłaściwym korzystaniem z informacji bądź z brakiem informacji w witrynie internetowej Clarios.

Google Analytics

Ta strona używa Google Analytics. Więcej informacji na
www.google.com/analytics

Wyszukiwarka akumulatorów VARTA®


Jeżeli jesteś warsztatem lub prowadzisz firmę zajmującą się akumulatorami zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w VARTA Partner Portal.

Wyszukiwarka punktów sprzedaży VARTA®

Znajdź inne punkty sprzedaży