Wyszukiwarka akumulatorów VARTA®


Jeżeli jesteś warsztatem lub prowadzisz firmę zajmującą się akumulatorami zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki w VARTA Partner Portal.

Wyszukiwarka punktów sprzedaży VARTA®

Znajdź inne punkty sprzedaży

Akumulatory VARTA® to produkty, na których możesz polegać - najlepsze źródło energii od światowego lidera rynku

Współczesne pojazdy cechują się bardzo dużym zapotrzebowaniem na energię. Akumulatory VARTA® stanowią „serce” pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto z systemem Start-Stop, zwykły samochód osobowy, motocykl, samochód użytkowy, samochód ciężarowy czy pojazd sportowy. Akumulator VARTA® to zawsze najlepsze rozwiązanie!

Dowiedz się więcej

Program Testowania Akumulatorów VARTA®

Co trzecia awaria samochodu spowodowana jest niesprawnością akumulatora, dlatego też warto sprawdzić jego stan, zanim wystąpi problem. Przeprowadź TEST AKUMULATORA już dziś!

Dowiedz się więcej

ZASTOSOWANIA AKUMULATORA

Samochody osobowe

Akumulatory do samochodów osobowych

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy samochód, samochód rodzinny, samochód z systemem Start-Stop, czy też bogato wyposażony samochód o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni akumulator VARTA®.

Pojazdy użytkowe

Akumulatory do pojazdów użytkowych

Sektor pojazdów użytkowych przeszedł liczne zmiany: wprowadzono surowsze przepisy dotyczące standardów emisji, zwiększyła się liczba noclegów w pojazdach, jak również ilość wyposażenia zwiększającego komfort, a także ilość dodatkowych odbiorników energii, takich jak klimatyzacja/ogrzewanie postojowe. Dzięki zaawansowanym akumulatorom VARTA® do pojazdów użytkowych przygotujesz się na wszystkie te zmiany i obniżysz całkowity koszt zarządzania flotą.

Sport motocyklowy

Akumulatory do motocykli i skuterów

Seria Powersports odpowiada na potrzeby związane z eksploatacją szerokiego wachlarza pojazdów, takich jak motocykle, quady, skutery wodne, pojazdy terenowe i użytkowe pojazdy terenowe (ATV i UTV), skutery, skutery śnieżne, a nawet kosiarki. Możesz mieć pewność, że wśród produktów marki VARTA® znajdziesz akumulator dopasowany do Twojego pojazdu.

Rekreacja

Akumulatory do rekreacji

Akumulatory VARTA® Professional zostały zaprojektowane dla jednostek pływających (w tym łodzi z napędem elektrycznym, jachtów i łodzi motorowych), a także dla przyczep kempingowych i kamperów. Montowanie akumulatorów VARTA Professional w wózkach golfowych i innych podobnych pojazdach stanowi gwarancję najwyższych parametrów użytkowych i niezawodności.