Witaj w VARTA® Partner Portal

Marka VARTA® zapewnia pomoc w prowadzeniu bardziej efektywnej działalności. Już dziś zostań naszym partnerem i zdobądź wiedzę na temat czasu i sposobu montażu akumulatorów oraz ogólnych zagadnień technicznych z nimi związanych. Zaloguj się do VARTA® Partner Portal i wyszukaj właściwy akumulator wraz z instrukcjami ułatwiającymi przeprowadzenie wymiany. Pamiętaj, że testując każdy akumulator, który trafia do warsztatu, wykryjesz wadliwe egzemplarze, zanim zaczną one sprawiać problemy! Dowiedz się więc więcej na temat Programu Bezpłatnego Testowania Akumulatorów!

Zaloguj się do VARTA® Partner Portal

Zdjęcie mężczyzny trzymającego tablet ze stroną logowania na portalu VARTA® Truck Portal

Zoptymalizuj całkowity koszt zarządzania flotą

Wymagania stawiane pojazdom użytkowym i akumulatorom zmieniły się całkowicie w ciągu ostatnich lat. Aby pomóc osobom zarządzającym flotami pojazdów użytkowych, VARTA oferuje nową platformę szkoleniowo-informacyjną. Możesz tam uzyskać więcej informacji na temat konserwacji, wyboru i optymalizacji kosztów eksploatacji posiadanego akumulatora.

Dowiedz się więcej

Test Every Battery

Program Bezpłatnego Testowania Akumulatorów

Dlaczego warto dołączyć do Programu Testowania Akumulatorów? Większość kierowców traktuje akumulator jako część podlegającą wymianie. Zważywszy jednak, że co trzecie awaryjne zatrzymanie samochodu jest spowodowane niesprawnością akumulatora, o wiele rozsądniejsze wydaje się traktowanie tego elementu pojazdu jako części eksploatacyjnej.

Dowiedz się więcej

Varta_CW_StartStop_Partner_800x280.jpg

Dystrybutorzy VARTA®

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi naszych Dystrybutorów.

Dowiedz się więcej