Witaj w części VARTA® Partner Portal wymagającej logowania

Marka VARTA® zapewnia pomoc w rozwoju prowadzonej działalności. Już dziś zostań naszym partnerem i zdobądź wiedzę na temat doboru, sposobu montażu akumulatorów, a także ogólnych zasad ich eksploatacji. Zaloguj się w części przeznaczonej dla partnerów i znajdź odpowiedni akumulator wraz z instrukcjami dotyczącymi procedury wymiany. Testując każdy akumulator, który trafia do warsztatu, wykrywaj wadliwe egzemplarze, zanim zaczną one sprawiać problemy kierowcom! Dowiedz się więcej na temat Programu Testowania Akumulatorów!

Laptop VARTA Partner Portal

Zadbajmy wspólnie o to, by Twoja firma rozwijała się w dziedzinie akumulatorów.

Zostań jednym z pierwszych użytkowników naszego nowego VARTA Partner Portal! Zoptymalizowaliśmy nasze istniejące narzędzia i opracowaliśmy kilka zupełnie nowych funkcji. Dwa cele przyświecały stworzeniu nowej platformy: chęć dostarczenia Ci najlepszych usług oraz impulsu do rozwoju Twojej firmy.

Już teraz odwiedź portal

Zdjęcie mężczyzny trzymającego tablet ze stroną logowania na portalu VARTA® Truck Portal

Zoptymalizuj całkowity koszt zarządzania flotą

Wymagania stawiane pojazdom użytkowym i akumulatorom zmieniły się całkowicie w ciągu ostatnich lat. Aby pomóc osobom zarządzającym flotami pojazdów użytkowych, VARTA oferuje nową platformę szkoleniowo-informacyjną. Możesz tam uzyskać więcej informacji na temat konserwacji, wyboru i optymalizacji kosztów eksploatacji posiadanego akumulatora.

Dowiedz się więcej

Test Every Battery

Program Testowania Akumulatorów

Dlaczego warto dołączyć do Programu Testowania Akumulatorów? Większość kierowców traktuje akumulator jako część podlegającą wymianie. Zważywszy jednak, że co trzecie awaryjne zatrzymanie samochodu jest spowodowane niesprawnością akumulatora, o wiele rozsądniejsze wydaje się traktowanie tego elementu pojazdu jako części eksploatacyjnej.

Dowiedz się więcej

Varta_CW_StartStop_Partner_800x280.jpg

Dystrybutorzy VARTA®

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi naszych Dystrybutorów.

Dowiedz się więcej